450QXW180MEFC18X45
RubyconRubycon
450QXW180MEFC18X45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450QXW180MEFC18X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450QXW180MEFC18X45.pdf2.450QXW180MEFC18X45.pdf
  • Viesti
450QXW180MEFC18X45: n tekniset tiedot
Osa numero 450QXW180MEFC18X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 180UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21887 pcs Tietolomake 1.450QXW180MEFC18X45.pdf2.450QXW180MEFC18X45.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja QXW Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.635A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1379
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 180µF