450QXW18MEFR8X35
RubyconRubycon
450QXW18MEFR8X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450QXW18MEFR8X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 18UF 20% 450V T/H
lomakkeissa: 1.450QXW18MEFR8X35.pdf2.450QXW18MEFR8X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
450QXW18MEFR8X35: n tekniset tiedot
Osa numero 450QXW18MEFR8X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 18UF 20% 450V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77191 pcs Tietolomake 1.450QXW18MEFR8X35.pdf2.450QXW18MEFR8X35.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja QXW Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 285mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3486
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 18µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 18µF