450TXW22MEFC10X35
Tuote-esittely
Osa numero: 450TXW22MEFC10X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM
lomakkeissa: 1.450TXW22MEFC10X35.pdf2.450TXW22MEFC10X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
450TXW22MEFC10X35: n tekniset tiedot
Osa numero 450TXW22MEFC10X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 138613 pcs Tietolomake 1.450TXW22MEFC10X35.pdf2.450TXW22MEFC10X35.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TXW Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose