450TXW82MEFR16X40
Tuote-esittely
Osa numero: 450TXW82MEFR16X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM
lomakkeissa: 1.450TXW82MEFR16X40.pdf2.450TXW82MEFR16X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450TXW82MEFR16X40: n tekniset tiedot
Osa numero 450TXW82MEFR16X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47118 pcs Tietolomake 1.450TXW82MEFR16X40.pdf2.450TXW82MEFR16X40.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.02A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 82µF Sovellukset General Purpose