450TXW68MEFC18X25
Tuote-esittely
Osa numero: 450TXW68MEFC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450TXW68MEFC18X25.pdf2.450TXW68MEFC18X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450TXW68MEFC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 450TXW68MEFC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48543 pcs Tietolomake 1.450TXW68MEFC18X25.pdf2.450TXW68MEFC18X25.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 855mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 450TXW68MEFCEFR18X25
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF