450UFG470MBN35X50
RubyconRubycon
450UFG470MBN35X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450UFG470MBN35X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450UFG470MBN35X50.pdf2.450UFG470MBN35X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
450UFG470MBN35X50: n tekniset tiedot
Osa numero 450UFG470MBN35X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8368 pcs Tietolomake 1.450UFG470MBN35X50.pdf2.450UFG470MBN35X50.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja UFG Ripple Current @ Low Frequency 3.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.054A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3576
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470µF