450UFG820MBN35X75
RubyconRubycon
450UFG820MBN35X75 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450UFG820MBN35X75
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
lomakkeissa: 1.450UFG820MBN35X75.pdf2.450UFG820MBN35X75.pdf
  • Viesti
450UFG820MBN35X75: n tekniset tiedot
Osa numero 450UFG820MBN35X75 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5441 pcs Tietolomake 1.450UFG820MBN35X75.pdf2.450UFG820MBN35X75.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja UFG Ripple Current @ Low Frequency 5.06A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.084A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3581
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 3.031" (77.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 820µF