450USK1000MEFCSN35X55
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450USK1000MEFCSN35X55
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP-IN
lomakkeissa: 450USK1000MEFCSN35X55.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
450USK1000MEFCSN35X55: n tekniset tiedot
Osa numero 450USK1000MEFCSN35X55 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 5919 pcs Tietolomake 450USK1000MEFCSN35X55.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja USK Ripple Current @ Low Frequency 4.01A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.614A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-4311
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose