450USK470MEFCSN35X30
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 450USK470MEFCSN35X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP-IN
lomakkeissa: 450USK470MEFCSN35X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
450USK470MEFCSN35X30: n tekniset tiedot
Osa numero 450USK470MEFCSN35X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 8369 pcs Tietolomake 450USK470MEFCSN35X30.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja USK Ripple Current @ Low Frequency 2.43A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.402A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-4310
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose