450WXA2R2MEFC10X9
Tuote-esittely
Osa numero: 450WXA2R2MEFC10X9
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 450V THRUHOLE
lomakkeissa: 1.450WXA2R2MEFC10X9.pdf2.450WXA2R2MEFC10X9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
450WXA2R2MEFC10X9: n tekniset tiedot
Osa numero 450WXA2R2MEFC10X9 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 450V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 151244 pcs Tietolomake 1.450WXA2R2MEFC10X9.pdf2.450WXA2R2MEFC10X9.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.5mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-4105
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset Automotive