450WXA33MEFCGC18X25
Tuote-esittely
Osa numero: 450WXA33MEFCGC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
lomakkeissa: 1.450WXA33MEFCGC18X25.pdf2.450WXA33MEFCGC18X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
450WXA33MEFCGC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 450WXA33MEFCGC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72330 pcs Tietolomake 1.450WXA33MEFCGC18X25.pdf2.450WXA33MEFCGC18X25.pdf
Jännite - Rated 450V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 238mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 357mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset Automotive