475MXH68MEFCSN22X25
RubyconRubycon
475MXH68MEFCSN22X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 475MXH68MEFCSN22X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 475V SNAP
lomakkeissa: 1.475MXH68MEFCSN22X25.pdf2.475MXH68MEFCSN22X25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
475MXH68MEFCSN22X25: n tekniset tiedot
Osa numero 475MXH68MEFCSN22X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 475V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28578 pcs Tietolomake 1.475MXH68MEFCSN22X25.pdf2.475MXH68MEFCSN22X25.pdf
Jännite - Rated 475V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja MXH Ripple Current @ Low Frequency 670mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 938mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3422
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 475V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 68µF