475MXK820MEFCSN35X60
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 475MXK820MEFCSN35X60
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 475V SNAP-IN
lomakkeissa: 475MXK820MEFCSN35X60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
475MXK820MEFCSN35X60: n tekniset tiedot
Osa numero 475MXK820MEFCSN35X60 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 475V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 4479 pcs Tietolomake 475MXK820MEFCSN35X60.pdf
Jännite - Rated 475V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja MXK Ripple Current @ Low Frequency 2.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.92A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-4283
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 475V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose