4SEV220M6.3X5.5
RubyconRubycon
4SEV220M6.3X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4SEV220M6.3X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD
lomakkeissa: 1.4SEV220M6.3X5.5.pdf2.4SEV220M6.3X5.5.pdf3.4SEV220M6.3X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
4SEV220M6.3X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 4SEV220M6.3X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 4V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja SEV Ripple Current @ Low Frequency 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115.2mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3096-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF