500LSU2700MNB64X139
RubyconRubycon
500LSU2700MNB64X139 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 500LSU2700MNB64X139
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
lomakkeissa: 1.500LSU2700MNB64X139.pdf2.500LSU2700MNB64X139.pdf3.500LSU2700MNB64X139.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
500LSU2700MNB64X139: n tekniset tiedot
Osa numero 500LSU2700MNB64X139 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.520" Dia (64.00mm)
Sarja LSU Ripple Current @ Low Frequency 9.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.44A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 1189-1909
500LSU2700M64X139
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.110" (28.20mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 5.591" (142.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2700µF