500LXW39MEFR16X30
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 500LXW39MEFR16X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 39UF 20% 500V THRUHOLE
lomakkeissa: 500LXW39MEFR16X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
500LXW39MEFR16X30: n tekniset tiedot
Osa numero 500LXW39MEFR16X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 39UF 20% 500V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 32926 pcs Tietolomake 500LXW39MEFR16X30.pdf
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja LXW Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.056A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-4269
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 39µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 39µF Sovellukset General Purpose