50LSQ100000MEFC64X119
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50LSQ100000MEFC64X119
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SCREW TERMINAL
lomakkeissa: 1.50LSQ100000MEFC64X119.pdf2.50LSQ100000MEFC64X119.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
50LSQ100000MEFC64X119: n tekniset tiedot
Osa numero 50LSQ100000MEFC64X119 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SCREW TERMINAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1667 pcs Tietolomake 1.50LSQ100000MEFC64X119.pdf2.50LSQ100000MEFC64X119.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.520" Dia (64.00mm)
Sarja LSQ Ripple Current @ Low Frequency 14.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.336A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.110" (28.20mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.803" (122.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 100000µF