50LSQ100000MNB64X119
RubyconRubycon
50LSQ100000MNB64X119 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50LSQ100000MNB64X119
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW
lomakkeissa: 1.50LSQ100000MNB64X119.pdf2.50LSQ100000MNB64X119.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
50LSQ100000MNB64X119: n tekniset tiedot
Osa numero 50LSQ100000MNB64X119 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1750 pcs Tietolomake 1.50LSQ100000MNB64X119.pdf2.50LSQ100000MNB64X119.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 2.520" Dia (64.00mm)
Sarja LSQ Ripple Current @ Low Frequency 14.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.336A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 1189-1916
50LSQ100000M64X119
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.110" (28.20mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.803" (122.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 100000µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
50LSQ15000MEFC36X83
50LSQ15000MEFC36X83
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW