50MXC12000MEFC30X50
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50MXC12000MEFC30X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP
lomakkeissa: 1.50MXC12000MEFC30X50.pdf2.50MXC12000MEFC30X50.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
50MXC12000MEFC30X50: n tekniset tiedot
Osa numero 50MXC12000MEFC30X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 20554 pcs Tietolomake 1.50MXC12000MEFC30X50.pdf2.50MXC12000MEFC30X50.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 4.56A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.244A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 12000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 12000µF Sovellukset General Purpose