50MXC15000MEFCSN35X50
RubyconRubycon
50MXC15000MEFCSN35X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50MXC15000MEFCSN35X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP
lomakkeissa: 1.50MXC15000MEFCSN35X50.pdf2.50MXC15000MEFCSN35X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
50MXC15000MEFCSN35X50: n tekniset tiedot
Osa numero 50MXC15000MEFCSN35X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20988 pcs Tietolomake 1.50MXC15000MEFCSN35X50.pdf2.50MXC15000MEFCSN35X50.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 4.77A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.4855A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2735
50MXC15000MEFCSN35X50-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 15000µF