50MXC5600MEFCSN25X40
RubyconRubycon
50MXC5600MEFCSN25X40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50MXC5600MEFCSN25X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
lomakkeissa: 1.50MXC5600MEFCSN25X40.pdf2.50MXC5600MEFCSN25X40.pdf
  • Viesti
50MXC5600MEFCSN25X40: n tekniset tiedot
Osa numero 50MXC5600MEFCSN25X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29036 pcs Tietolomake 1.50MXC5600MEFCSN25X40.pdf2.50MXC5600MEFCSN25X40.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.1625A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 5600µF Sovellukset General Purpose