50MXC6800MEFCSN25X50
RubyconRubycon
50MXC6800MEFCSN25X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50MXC6800MEFCSN25X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
lomakkeissa: 1.50MXC6800MEFCSN25X50.pdf2.50MXC6800MEFCSN25X50.pdf
  • Viesti
50MXC6800MEFCSN25X50: n tekniset tiedot
Osa numero 50MXC6800MEFCSN25X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35158 pcs Tietolomake 1.50MXC6800MEFCSN25X50.pdf2.50MXC6800MEFCSN25X50.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXC Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2815
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6800µF