50MXG10000MEFC25X50
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50MXG10000MEFC25X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
lomakkeissa: 1.50MXG10000MEFC25X50.pdf2.50MXG10000MEFC25X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
50MXG10000MEFC25X50: n tekniset tiedot
Osa numero 50MXG10000MEFC25X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26024 pcs Tietolomake 1.50MXG10000MEFC25X50.pdf2.50MXG10000MEFC25X50.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 4.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.6575A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10000µF Sovellukset General Purpose