50PEV22M6.3X6.1
RubyconRubycon
50PEV22M6.3X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PEV22M6.3X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50PEV22M6.3X6.1.pdf2.50PEV22M6.3X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
50PEV22M6.3X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 50PEV22M6.3X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 48047 pcs Tietolomake 1.50PEV22M6.3X6.1.pdf2.50PEV22M6.3X6.1.pdf
Jännite - Rated 50V Tyyppi Hybrid
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja PEV
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3802-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 80 mOhm 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF