50PFV100M10X10.5
RubyconRubycon
50PFV100M10X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PFV100M10X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP POLY HYB 100UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50PFV100M10X10.5.pdf2.50PFV100M10X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
50PFV100M10X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50PFV100M10X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP POLY HYB 100UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41267 pcs Tietolomake 1.50PFV100M10X10.5.pdf2.50PFV100M10X10.5.pdf
Jännite - Rated 50V Tyyppi Hybrid
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PFV
Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 50PFV100M100010X10.5DKR
50PFV100M100010X10.5DKR-ND
50PFV100M10X10.5DKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 4000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 100µF