50PK1000MEFCCC12.5X25
RubyconRubycon
50PK1000MEFCCC12.5X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PK1000MEFCCC12.5X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf2.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
50PK1000MEFCCC12.5X25: n tekniset tiedot
Osa numero 50PK1000MEFCCC12.5X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71151 pcs Tietolomake 1.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf2.50PK1000MEFCCC12.5X25.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja PK Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1393
50PK1000MEFCCC125X25
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1000µF