50PX470MEFCCA10X20
RubyconRubycon
50PX470MEFCCA10X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PX470MEFCCA10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50PX470MEFCCA10X20.pdf2.50PX470MEFCCA10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
50PX470MEFCCA10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 50PX470MEFCCA10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126110 pcs Tietolomake 1.50PX470MEFCCA10X20.pdf2.50PX470MEFCCA10X20.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 720mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1407
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF