50PX47MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
50PX47MEFCTA6.3X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50PX47MEFCTA6.3X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50PX47MEFCTA6.3X11.pdf2.50PX47MEFCTA6.3X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
50PX47MEFCTA6.3X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50PX47MEFCTA6.3X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1289781 pcs Tietolomake 1.50PX47MEFCTA6.3X11.pdf2.50PX47MEFCTA6.3X11.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 172.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1649-2
1189-1649-2-ND
50PX47MEFCTA63X11
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF