50RX301MT78X11.5
RubyconRubycon
50RX301MT78X11.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50RX301MT78X11.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50RX301MT78X11.5.pdf2.50RX301MT78X11.5.pdf
  • Viesti
50RX301MT78X11.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50RX301MT78X11.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6240 pcs Tietolomake 1.50RX301MT78X11.5.pdf2.50RX301MT78X11.5.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja RX30 Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1650-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C kapasitanssi 1µF