50RX30220M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50RX30220M10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50RX30220M10X20.pdf2.50RX30220M10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
50RX30220M10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 50RX30220M10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112659 pcs Tietolomake 1.50RX30220M10X20.pdf2.50RX30220M10X20.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja RX30 Ripple Current @ Low Frequency 623mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 890mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-4019
50RX30220M10X20-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 82 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset Automotive