50RX3022MT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50RX3022MT15X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50RX3022MT15X11.pdf2.50RX3022MT15X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
50RX3022MT15X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50RX3022MT15X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1202136 pcs Tietolomake 1.50RX3022MT15X11.pdf2.50RX3022MT15X11.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja RX30 Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapasitanssi 22µF Sovellukset Automotive