50SJV1M4X6.1
RubyconRubycon
50SJV1M4X6.1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50SJV1M4X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50SJV1M4X6.1.pdf2.50SJV1M4X6.1.pdf3.50SJV1M4X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
50SJV1M4X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 50SJV1M4X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 869113 pcs Tietolomake 1.50SJV1M4X6.1.pdf2.50SJV1M4X6.1.pdf3.50SJV1M4X6.1.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja SJV Ripple Current @ Low Frequency 8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1µF Sovellukset General Purpose