50SJV4.7M5X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50SJV4.7M5X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50SJV4.7M5X6.1.pdf2.50SJV4.7M5X6.1.pdf3.50SJV4.7M5X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50SJV4.7M5X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 50SJV4.7M5X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja SJV Ripple Current @ Low Frequency 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose