50SKV3.3M4X5.5
RubyconRubycon
50SKV3.3M4X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50SKV3.3M4X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50SKV3.3M4X5.5.pdf2.50SKV3.3M4X5.5.pdf3.50SKV3.3M4X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
50SKV3.3M4X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50SKV3.3M4X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja SKV Ripple Current @ Low Frequency 13mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset General Purpose