50SKV47M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50SKV47M6.3X8
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SMD CAP
lomakkeissa: 1.50SKV47M6.3X8.pdf2.50SKV47M6.3X8.pdf3.50SKV47M6.3X8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
  • Viesti
50SKV47M6.3X8: n tekniset tiedot
Osa numero 50SKV47M6.3X8 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SMD CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja SKV Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 47µF