50ST474M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50ST474M3225
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
50ST474M3225: n tekniset tiedot
Osa numero 50ST474M3225 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42153 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet 50ST0.47M3225X
50ST0.47M3225X-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 0.47µF