50ST474MB13225
RubyconRubycon
50ST474MB13225 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50ST474MB13225
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
50ST474MB13225: n tekniset tiedot
Osa numero 50ST474MB13225 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34465 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja PMLCAP®, ST
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet 1189-1833-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 0.47µF