50THV10M6.3X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50THV10M6.3X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50THV10M6.3X6.1.pdf2.50THV10M6.3X6.1.pdf3.50THV10M6.3X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50THV10M6.3X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 50THV10M6.3X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja THV Ripple Current @ Low Frequency 31.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1 Ohm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 10µF