50TRV820M18X16.5
RubyconRubycon
50TRV820M18X16.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50TRV820M18X16.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 50V SMD
lomakkeissa: 1.50TRV820M18X16.5.pdf2.50TRV820M18X16.5.pdf3.50TRV820M18X16.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
50TRV820M18X16.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50TRV820M18X16.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja TRV Ripple Current @ Low Frequency 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3573-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 120 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose