50TWL0.33MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50TWL0.33MEFC5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50TWL0.33MEFC5X11.pdf2.50TWL0.33MEFC5X11.pdf
  • Viesti
50TWL0.33MEFC5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50TWL0.33MEFC5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3138 pcs Tietolomake 1.50TWL0.33MEFC5X11.pdf2.50TWL0.33MEFC5X11.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja TWL Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 0.33µF Sovellukset General Purpose