50TXW120MEFC6.3X30
RubyconRubycon
50TXW120MEFC6.3X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50TXW120MEFC6.3X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50TXW120MEFC6.3X30.pdf2.50TXW120MEFC6.3X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50TXW120MEFC6.3X30: n tekniset tiedot
Osa numero 50TXW120MEFC6.3X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 262349 pcs Tietolomake 1.50TXW120MEFC6.3X30.pdf2.50TXW120MEFC6.3X30.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.16A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose