50TXW220MEFC6.3X50
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50TXW220MEFC6.3X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50TXW220MEFC6.3X50.pdf2.50TXW220MEFC6.3X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50TXW220MEFC6.3X50: n tekniset tiedot
Osa numero 50TXW220MEFC6.3X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 186514 pcs Tietolomake 1.50TXW220MEFC6.3X50.pdf2.50TXW220MEFC6.3X50.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.72A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose