50YK3300M18X35.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YK3300M18X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.50YK3300M18X35.5.pdf2.50YK3300M18X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
50YK3300M18X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 50YK3300M18X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51675 pcs Tietolomake 1.50YK3300M18X35.5.pdf2.50YK3300M18X35.5.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja YK Ripple Current @ Low Frequency 2.54A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.921A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 3300µF