50YK330MEFC10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YK330MEFC10X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.50YK330MEFC10X16.pdf2.50YK330MEFC10X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50YK330MEFC10X16: n tekniset tiedot
Osa numero 50YK330MEFC10X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 514428 pcs Tietolomake 1.50YK330MEFC10X16.pdf2.50YK330MEFC10X16.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YK Ripple Current @ Low Frequency 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 708mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF