50YXJ22MT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXJ22MT15X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXJ22MT15X11.pdf2.50YXJ22MT15X11.pdf
  • Viesti
50YXJ22MT15X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXJ22MT15X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1679774 pcs Tietolomake 1.50YXJ22MT15X11.pdf2.50YXJ22MT15X11.pdf
Toleranssi 22µF Surface Mount Land Koko 0.079" (2.00mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja YXJ
RoHS-tila Tape & Box (TB) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 50V Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Kondensaattorit 99mA @ 120Hz
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 50YXJ22MT15X11 Lifetime @ Temp. -
impedanssi 700 mOhm Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
Laajennettu kuvaus 22µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Sovellukset 5000 Hrs @ 105°C