50YXJ2R2MTA5X11
RubyconRubycon
50YXJ2R2MTA5X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXJ2R2MTA5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXJ2R2MTA5X11.pdf2.50YXJ2R2MTA5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
50YXJ2R2MTA5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXJ2R2MTA5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1827663 pcs Tietolomake 1.50YXJ2R2MTA5X11.pdf2.50YXJ2R2MTA5X11.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXJ Ripple Current @ Low Frequency 18.06mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1661-2
1189-1661-2-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 2.5 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose