50YXJ33MTA5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXJ33MTA5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXJ33MTA5X11.pdf2.50YXJ33MTA5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
50YXJ33MTA5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXJ33MTA5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1824467 pcs Tietolomake 1.50YXJ33MTA5X11.pdf2.50YXJ33MTA5X11.pdf
Toleranssi 33µF Surface Mount Land Koko 0.079" (2.00mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja YXJ
RoHS-tila Tape & Box (TB) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can
Pitch - Liitin 50V Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Kondensaattorit 137.5mA @ 120Hz
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero 50YXJ33MTA5X11 Lifetime @ Temp. -
impedanssi 700 mOhm Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
Laajennettu kuvaus 33µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Sovellukset 5000 Hrs @ 105°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
50YXJ3.3M5X11
50YXJ3.3M5X11
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 1988469 pcs
ladata: 50YXJ3.3M5X11.pdf
RFQ
50YXJ3.3MTA5X11
50YXJ3.3MTA5X11
valmistajat: Rubycon