50YXJ3R3M5X11
RubyconRubycon
50YXJ3R3M5X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50YXJ3R3M5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50YXJ3R3M5X11.pdf2.50YXJ3R3M5X11.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
50YXJ3R3M5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 50YXJ3R3M5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 416850 pcs Tietolomake 1.50YXJ3R3M5X11.pdf2.50YXJ3R3M5X11.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXJ Ripple Current @ Low Frequency 22.26mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 53mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1425
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 2.2 Ohms Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset General Purpose