50ZLH330MEFC10X20
RubyconRubycon
50ZLH330MEFC10X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50ZLH330MEFC10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50ZLH330MEFC10X20.pdf2.50ZLH330MEFC10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
50ZLH330MEFC10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 50ZLH330MEFC10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 407843 pcs Tietolomake 1.50ZLH330MEFC10X20.pdf2.50ZLH330MEFC10X20.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLH Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose