50ZLH330MEFC10X23
RubyconRubycon
50ZLH330MEFC10X23 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 50ZLH330MEFC10X23
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: 1.50ZLH330MEFC10X23.pdf2.50ZLH330MEFC10X23.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
50ZLH330MEFC10X23: n tekniset tiedot
Osa numero 50ZLH330MEFC10X23 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 144584 pcs Tietolomake 1.50ZLH330MEFC10X23.pdf2.50ZLH330MEFC10X23.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.029A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.87A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2328
50ZLH330MEFC10X23-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 28 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose